Szkoła językowa Bela Cieszyn- British English Learning Academy - Szkoła językowa Bela Cieszyn - British English Learning Academy

BELA to nowa szkoła, urządzona ze smakiem w celu stworzenia klimatu przyjaznemu uczeniu się. Cieszyn.

OVERVIEW

The web site szkolabela.pl currently has an average traffic classification of zero (the lower the higher page views). We have downloaded two pages inside the site szkolabela.pl and found zero websites linking to szkolabela.pl.

SZKOLABELA.PL TRAFFIC

The web site szkolabela.pl has seen alternating levels of traffic all over the year.
Traffic for szkolabela.pl

Traffic ranking (by month) for szkolabela.pl

Traffic ranking by day of the week for szkolabela.pl

LINKS TO SZKOLABELA.PL

WHAT DOES SZKOLABELA.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of szkolabela.pl Mobile Screenshot of szkolabela.pl Tablet Screenshot of szkolabela.pl

SZKOLABELA.PL SERVER

Our crawlers detected that a single root page on szkolabela.pl took six hundred and nine milliseconds to load. We could not detect a SSL certificate, so therefore our web crawlers consider this site not secure.
46.4.97.245

SERVER SOFTWARE AND ENCODING

We revealed that this website is utilizing the Apache/2.2.29 (Unix) mod_ssl/2.2.29 OpenSSL/0.9.8o DAV/2 mod_wsgi/3.4 Python/2.6.6 mod_fcgid/2.3.10-dev Phusion_Passenger/4.0.8 os.

SITE TITLE

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web site szkolabela.pl has the following in the web site, "Witamy w British English Learning Academy BELA." I noticed that the website also stated " Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów nasza szkoła jest otwarta przez cały rok, od poniedziałku do piątku i znajduje się w centrum Cieszyna tylko 200 metrów od ścisłego centrum miasta." They also said " Łatwo do nas trafić samochodem, w pobliżu jest dużo miejsc parkingowych, pięć minut spacerem od głównego dworca autobusowego i stacji kolejowej. Zapraszamy również na inne dostępne kursy językowe i zajęcia." The meta header had Cieszyn as the first optimized keyword. This keyword is followed by szkoła językowa, nauka języka, and angielski which isn't as important as Cieszyn. The other words szkolabela.pl used was szkoła bela. szkoła angielskiego is included but might not be understood by web crawlers.

SEE SIMILAR WEBSITES

Program Szkoła bez przemocy

Poniedziałek, 20 czerwca 2011. 8221;, debata ogólnoszkolna.

Szkoła bez przemocy

Ruszył finał w Konkursie Wychowawca Roku 2013. Konkurs na film o wychowawcy. Szkoły w VI edycji Programu. I co tam w szkole. Dołącz do nas na Facebook.

szkolnastrona - Szkoła Podstawowa w Bystrzycy Górnej - Strona główna -

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w twojej szkole - zapisz się na naszą listę mailingową. Wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły życzymy. By tegoroczne wakacje były ciepłe i radosne. Odpoczywajcie w pełnym słońcu i przy ładnej pogodzie,.

Siadając u stóp Jezusa Let the adventure begin!

Let the adventure begin! Powołanie Ezechiela cz. Oprócz tego jest także powołanie Maryi i wiele, wiele innych, ale jednym z najbardziej dziwnych powołań w Piśmie Świętym jest powołanie Ezechiela. Za jego czasów Izrael odstąpił od Pana. Cały naród był w opłakanym duchowo i moralnie stanie. Był to czas ogromnej potrzeby przebudzenia i odnowienia i pośród tego wszystkiego Bóg powołał Ezechiela by był Jego prorokiem. Nie bądź przekorny jak dom przekory! .